7-24 Elektrik Teknik Servis Hizmeti


AKESİS Elektrik Elektronik Tic. Ltd. Şti. olarak 7-24 elektrik arıza ve bakım hizmeti vermekteyiz

.

Ankara'nın her bölgesinde için 7-24 elektrik arıza bakım onarım desteği alabilirsiniz.

7-24 Elektrikçi

Ankara’nın her bölgesine 7/24 acil elektrikçi hizmeti sunuyoruz. Her türlü elektrik arızası işlemleri için bizi arayarak acil elektrik arıza yardım hizmeti alabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılarak mağduriyetinizi gidereceğimizden emin olabilirsiniz.

AKESİS Elektrik Elektronik acil elektrikçi servisi kaliteli güvenli ve ekonomik hizmeti ile Ankara'da bir çok bölgeye kesintisiz hizmet sunmaktadır. Acil elektrikçi servisimiz işinin ehli ustaları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Asıl amacımız verdiğimiz arıza bakım hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini en kısa süre içerisinde gidermektir.

Uzman Elektrikçi

Uygulayacağımız yöntemlerden bazıları

İlk olarak arızanın sebebi belirlenir; açık devre, kısa devre, izalosyon hatası, cihaz arızası vb. Arızanın tespitinden sonra sorunun kalıcı çözümü için analizlerin yapılması, bazı arızalarda işe başlamadan kesin maliyet sonucu çıkarmak güç olabilmektedir.

Elektrik Arıza

Elektrik Arıza Çözümleri

Elektrik arızalarının kalıcı çözümleri için tecrübeli ve işinin ehli ustalar ile çalışmaktayız. Konut, işyeri, ofis ve fabrikalardaki elektrik arızalarına TSE standartlarına uygun çözümler getirmekteyiz.

Firmamız günlük, haftalık ve aylık periyodik bakım hizmetleride sunmaktadır. Acil elektrikçi hizmeti sunduğumuz bölgeler için tıklayınız.

Ankara elektrik arıza bakım ve onarım işleriniz için bize ulaşabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz.